Skip links

Hakkımızda

Güven ve kaliteyi kendine slogan edinen ARSET, müşteriyi odak alan çalışma sistemi ve müşterinin her konuda tam memnuniyeti ilkesi ile, ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretmektedir.

Her geçen gün daha gelişen teknoloji, hayatı her yönüyle değiştirirken, ARSET de bu değişimi faaliyetleriyle yansıtmaya devam etmektedir. Basım teknolojisindeki uzmanlık alanımız ilaç kutusu, kullanma talimatı ve çeşitli karton ambalajlardır. 12.500 m² kapalı alan içerisinde günde 5 milyon kutu üretimi yapılmaktadır. Yılda toplam yaklaşık 15.000 Ton Karton ve 750 Ton 45 gr / 60 gr 1.Hamur Kâğıt tüketimi mevcuttur.

Sürekli büyümeyi kendine ilke edinen, istikrarlı gelişmesini ve kaliteli ürünlerini hızlı üretimle birleştiren ARSET, kuruluş tarihi olan 1978 yılından günümüze kadar geçen zaman diliminde, güven ve kalite sloganını hayata geçirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Kalite Sloganını da ISO 9001:2015, ISO 10002:2018, ISO 14001:2015, ISO 22000:2018, ISO 45001:2018 ve son olarak ta BRCGS Packaging ile taçlandırmıştır.

blank

Sertifikalarımız

BRCGS Packaging Materials

ISO 9001:2015

ISO 10002:2018

ISO 14001:2015

ISO 22000:2018

ISO 45001:2018

44
Yıllık Deneyim
12500
m² Üretim Alanı
210
Mutlu Çalışan
1300
Ton Aylık Üretim

Müşteri İlişkileri


Arset Matbaacılık San. ve Tic. A.Ş. olarak tecrübe, hizmet, yetenek ve iş çözümlerinin değişmez kombinasyonu doğrultusunda gelişmesine devam etmektedir. Kaynakları en verimli şekilde kullanarak en iyi değeri yaratmak amacı ile müşterilerimizin projelerini zamanında teslim etmek. Kullanılan ekipmanlara ve sistemlere deneyimli ve teknik personel ile en iyi hizmeti hedeflemek

Müşteri ihtiyaçlarına en iyi ve en uygun çözümleri sunmak amacı ile Performansımızı ortaya koyup, izlenebilirliği sağlamak, Proje süresince müşterimizin ortağı gibi çalışmak.

Kalite Politikamız


Arset Matbaacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. konusunda uzman ve eğitimli personelinin ortak katılımıyla, müşterilerinin bugün ve gelecekteki beklentilerini göz önünde alarak gelişen teknoloji paralelinde sürekli yenilenmeyi, yasa ve mevzuatlara uyan, insan sağlığına ve hayatına önem veren, kalite yönetim modeli uygulayarak müşteri ve çalışanlarının güvenini artıran ve sektöründe farklılaşan bir firma olmayı hedefliyoruz.
Tüm çalışanlarımızla birlikte kaliteli, güvenilir, hızlı ve zamanında üretim yaparak müşterilerin beklentilerini karşılamak ilk amacımızdır.

Çevre Politikamız


Arset Matbaacılık San. ve Tic. A.Ş. yönetimi, ürünlerimizin/hizmetlerimizin tasarımından müşteriye teslimine kadar olan tüm aşamalardaki çevre ile etkileşimlerini gözden geçirmiş, çevreye olan olumsuz etkilerin en aza indirilmesi için yapılacak çalışmalara çerçeve olması amacıyla bu politikayı belirlemiştir. Bu doğrultuda hazırlanan Çevre Politikamızın temel ilkeleri şunlardır; Çevresel Kirliliği önlemek amacıyla çevre performansımızı sürekli geliştirmek, Tüm Atıklarımızın en üst düzeyde geri kazanımını sağlamak,
Kuruluşumuz, bu ilkeler ışığında gerçekleştireceği faaliyetlerle, yarınlara bırakılacak dünya için üzerine düşen görevi yapacaktır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız


İş Sağlığı ve Güvenliği konuları ile ilgili Ulusal ve Uluslararası yasa ve mevzuatlarla birlikte, müşterilerimizin belirlediği gereklilikler doğrultusunda hareket etmek,
Çalışanların yaralanmasına ve Meslek Hastalıklarına engel olabilmek için İş Sağlığı ve Güvenliği konularındaki tüm riskleri değerlendirmek ve koruyucu önlemleri almak,
Tüm çalışanlarımızın katılımıyla İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sisteminin sürekli gelişimini gerçekleştirmek ve çalışanların gerekli eğitimleri almasını sağlamak.