Ambalajın Hayat Bulduğu Mekan

42 Yıllık deneyimimizi müşteri odaklı hizmet ile birleştirerek hayallerini kağıda döküyoruz.

İlk Günün Heyecanıyla

ARSET MATBAACILIK

Güven ve kaliteyi kendine slogan edinen ARSET, müşteriyi odak alan çalışma sistemi ve müşterinin her konuda tam memnuniyeti ilkesi ile, ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretmektedir.

Her geçen gün daha gelişen teknoloji, hayatı her yönüyle değiştirirken, ARSET de bu değişimi faaliyetleriyle yansıtmaya devam etmektedir. Basım teknolojisindeki uzmanlık alanımız ilaç kutusu, prospektüs ve çeşitli karton ambalajlardır. Bunun yanında tanıtım broşürleri, çeşitli bloknotlar, her türlü basılı evrak ürün yelpazesini oluşturmaktadır.

Hakkımızda

Doğanın renklerini mürekkebimize işledik

Misyonumuz

İnsanı ve insani değerleri ön planda tutarak, teknik bilgi birikimli uzman ve eğitimli kadrosu ile üretim ve hizmet kalitesini sürekli arttırmaya dayalı, doğru teknoloji kullanımı ile kaynakların verimli kullanılması sayesinde iş verimliliğini elde ederek en kısa zamanda, en uygun fiyata ve en kaliteli ürünü ve hizmeti müşterilerine sunmak ilkesi ile ‘’küresel bir marka’’ olmak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetine dayalı aktif, dinamik pazarlama organizasyonumuz ile mevcut ürün ve hizmetlerin verimliliğini arttırarak kararlı kılmak, toplam kalite felsefesinden taviz vermeden sürekli geliştirmek; katma değeri yüksek ürünler ve hizmetlerin geliştirilmesi amacı ile yenilikleri takip eden yaratıcılığımızı, en üst seviyede kullanmak.

İlkelerimiz

Sürekli %100 müşteri memnuniyeti amacıyla çalışan Arset Matbaacılık, başarının değerlerini korumakta olduğuna inanır. Bu inanç doğrultusunda Hız, Çalışkanlık, Güçlü İlişkiler, Dürüst ve Ekonomik Fiyat, Çözüm Sunma ve Yönlendirme, Teslimat Zamanlaması en önemli ilkelerimizdir.

ÜRÜNLERİMİZ

ARSET MATBAACILIK

9.500 m2
üretim tesisi

Hakkımızda
160

Mutlu Çalışan

42 yıllık uzun yolculuğumuzda bizleri yalnız bırakmayan ve ARSET kalitesi ile yaşayan tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

1100

Ton/Ay Basılı İş

Son teknolojinin kullanıldığı üretim tesisimizde saatte 1100 Ton adet basılı ve teslimata hazır iş akışımız ile dün olduğu gibi bugün de gururla çalışıyoruz.