Doğanın Renklerini Mürekkebimize İşledik

Renklerİn Hayat Bulduğu Yer

ARSET MATBAACILIK

Güven ve kaliteyi kendine slogan edinen ARSET, müşteriyi odak alan çalışma sistemi ve müşterinin her konuda tam memnuniyeti ilkesi ile, ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretmektedir.

Her geçen gün daha gelişen teknoloji, hayatı her yönüyle değiştirirken, ARSET de bu değişimi faaliyetleriyle yansıtmaya devam etmektedir. Basım teknolojisindeki uzmanlık alanımız ilaç kutusu, kullanma talimatı ve çeşitli karton ambalajlardır. 9.500 m² kapalı alan içerisinde günde 4 milyon kutu üretimi yapılmaktadır. Yılda toplam yaklaşık 13.000 Ton Karton ve 750 Ton 45 gr / 60 gr 1.Hamur Kâğıt tüketimi mevcuttur.

Sürekli büyümeyi kendine ilke edinen, istikrarlı gelişmesini ve kaliteli ürünlerini hızlı üretimle birleştiren ARSET, kuruluş tarihi olan 1978 yılından günümüze kadar geçen zaman diliminde, güven ve kalite sloganını hayata geçirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Kalite Sloganını da ISO 9001:2015, ISO 18001:2007 ve ISO 14001:2015 ile taçlandırmıştır.

42

Yıl

9500

m2

160

Çalışan

1100

Ton/Ay Basılı İş

Müşteri İlişkileri

Arset Matbaacılık San. ve Tic. A.Ş. olarak tecrübe, hizmet, yetenek ve iş çözümlerinin değişmez kombinasyonu doğrultusunda gelişmesine devam etmektedir. Kaynakları en verimli şekilde kullanarak en iyi değeri yaratmak amacı ile müşterilerimizin projelerini zamanında teslim etmek. Kullanılan ekipmanlara ve sistemlere deneyimli ve teknik personel ile en iyi hizmeti hedeflemek

Müşteri ihtiyaçlarına en iyi ve en uygun çözümleri sunmak amacı ile Performansımızı ortaya koyup, izlenebilirliği sağlamak, Proje süresince müşterimizin ortağı gibi çalışmak.

Çevre Politikası

Arset Matbaacılık San. ve Tic. A.Ş. yönetimi, ürünlerimizin/hizmetlerimizin tasarımından müşteriye teslimine kadar olan tüm aşamalardaki çevre ile etkileşimlerini gözden geçirmiş, çevreye olan olumsuz etkilerin en aza indirilmesi için yapılacak çalışmalara çerçeve olması amacıyla bu politikayı belirlemiştir. Bu doğrultuda hazırlanan Çevre Politikamızın temel ilkeleri şunlardır; Çevresel Kirliliği önlemek amacıyla çevre performansımızı sürekli geliştirmek, Tüm Atıklarımızın en üst düzeyde geri kazanımını sağlamak,
Kuruluşumuz, bu ilkeler ışığında gerçekleştireceği faaliyetlerle, yarınlara bırakılacak dünya için üzerine düşen görevi yapacaktır.

Kalite Politikamız

Arset Matbaacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. konusunda uzman ve eğitimli personelinin ortak katılımıyla, müşterilerinin bugün ve gelecekteki beklentilerini göz önünde alarak gelişen teknoloji paralelinde sürekli yenilenmeyi, yasa ve mevzuatlara uyan, insan sağlığına ve hayatına önem veren, kalite yönetim modeli uygulayarak müşteri ve çalışanlarının güvenini artıran ve sektöründe farklılaşan bir firma olmayı hedefliyoruz.
Tüm çalışanlarımızla birlikte kaliteli, güvenilir, hızlı ve zamanında üretim yaparak müşterilerin beklentilerini karşılamak ilk amacımızdır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

İş Sağlığı ve Güvenliği konuları ile ilgili Ulusal ve Uluslararası yasa ve mevzuatlarla birlikte, müşterilerimizin belirlediği gereklilikler doğrultusunda hareket etmek,
Çalışanların yaralanmasına ve Meslek Hastalıklarına engel olabilmek için İş Sağlığı ve Güvenliği konularındaki tüm riskleri değerlendirmek ve koruyucu önlemleri almak,
Tüm çalışanlarımızın katılımıyla İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sisteminin sürekli gelişimini gerçekleştirmek ve çalışanların gerekli eğitimleri almasını sağlamak.